Pivní festival Řevnice posedmé, se swingem a jarmarkem

Sedmý ročník Pivního festivalu Řevnice proběhne tradičně na řevnickém náměstí v sobotu 27. května od 11 do 19 hodin. Návštěvníci se můžou těšit na věhlasné nováčky mezi pivovary, swingovou kapelu i nedaleký jarmark se zázemím pro děti.
Novými účastníky festivalu jsou pivovary Clock z Potštejna, pražský létající pivovar Chroust a pivovar Kolčavka. Sestavu patnácti účastníků doplní staří známí – Bad Flash, Trilobit, Čestmír, Radouš/The Barn, Hákův parní pivovar, Řeporyje či vracející se Loužek a Potmehúd. Nebudou chybět ani pivovary z blízkého okolí, konkrétně Hostomice, Všerad a dva místní poklady – Pivovar Řevnice a Psychovar.
Občerstvení obstarají místní podniky a řezníci, ale také osvědčené firmy včetně restaurace Bolleta z Černošic. O hudební doprovod se postará swingová kapela The Mole’s Wing Quintet, přičemž pořadatelé plánují krátkou taneční swingovou školu. Dost možná bude i nějaká tvrdší muzika, která je zatím v jednání.
Tradiční položkou na festivalovém menu je přehlídka domovarníků z blízkého okolí, kteří představí vzorky své práce. Pivovar Řevnice přichystá rovněž tradiční prohlídky provozu pro zájemce.
Cestou od nádraží se návštěvníci mohou zastavit v nedalekém kulturním stánku Dřevák na jarmarku pořádaném společností Soused Store, který nabídne ke koupi výrobky z dílen vynalézavých tvůrců z regionu, ale také zábavné aktivity pro děti.
Festival se koná díky významné podpoře města Řevnice.

AKCI PODPORUJE MĚSTO ŘEVNICE

znak_Revnice

    PIVNÍ FESTIVAL NA FACEBOOKU

Akci podporuje:

logo_spp

Zasílání novinek