Pivní festival Řevnice poosmé: tradiční jarní pohoda

Už poosmé se poslední květnovou sobotu uskuteční Pivní festival Řevnice. Pořadatelé letos pozvali 16 pivovarů a tři kapely včetně osvědčeného swingového kvintetu.

Festival se koná 25. května od 11 hodin dopoledne, tradičně na náměstí v Řevnicích. Vedle místních pivovarů Psychovar a Řevnice přijedou stálice, jako jsou Bad Flash, Čestmír, Hákův parní pivovar, Potmehúd, Radouš/The Barn, Řeporyje nebo Trilobit, ale také třeba potštejnský Clock. Z ještě větší dálky dorazí v premiéře pivovar Mazák z Dolních Bojanovic u Hodonína, který doplní další nováčky Four Elements a Přeštice. Z pivovarů působících v okolí Řevnic se představí Hostomice a Všerad. Obnovenou premiéru zažije pivovar Matuška z nedalekých Broum.

Chybět nebude občerstvení v místních restauracích, ale také stánky s tradiční chilskou kuchyní, klobásami, burgery i tyčinkami. K tanci i poslechu zahraje swingový Mole’s Wing Quintet, místní boomer boy band Los Fotros a na závěr mladá, progresivní rocková kapela MayBee.

Jako obvykle se představí také místní domovarníci. Pivovar Řevnice nabídne komentované prohlídky. Pro nejmladší bude připraven program v nedalekém centru Městečko. K dispozici budou i festivalová trička a sklenice. Vstup na festival je tradičně zdarma.

AKCI PODPORUJE MĚSTO ŘEVNICE

znak_Revnice

    PIVNÍ FESTIVAL NA FACEBOOKU

Akci podporuje:

logo_spp

Zasílání novinek