Pivní festival Řevnice pošesté, nově s Horymírem, Muflonem či Hákovým pivovarem

25.3.2022 – Pivní festival Řevnice v rámci šestého ročníku nabídne osvědčené značky po boku naprostých nováčků. Novinkou akce, která se koná 28. května na náměstí v Řevnicích, bude stánek pořádající řevnické osvěžovny Františkovy lázně.

Bad Flash, Čestmír, Řeporyje, Strašák, Trilobit, Všerad a domácí Řevnice už patří ke stálicím řevnické akce. Vrací se oblíbený pivovar Hostomice, zatímco mezi nováčky se představí Hákův pivovar z Mlékojed, radotínský Horymír, dále Kamenice nad Lipou, Muflon, Radouš a The Barn a také pivovar Vagabund.

Františkovy lázně pak ve svém stánku nabídnou všechno, co by festivalovým hostům mohlo chybět, totiž přehlídku piv, která jsou v osvěžovně při prvním nástupišti řevnického nádraží povětšinou k mání. Návštěvníci se tak mohou těšit třeba na Matušku z Broum, Zlatou krávu z Nepomuka, ale i na velmi speciálního Prďáka z Pasek nad Jizerou. Františkův stánek bude rovněž prodávat raritní festivalové suvenýry.

Nebude chybět občerstvení z černošické Bollety a od domácích řezníků, akce se samozřejmě zúčastní řevnické restaurace a místní pivovar opět nabídne komentované prohlídky se sládkem. O hudební doprovod se postará osvědčená domácí kapela Los Fotros. V jednání jsou opět oblíbené dětské atrakce firmy Utukutu.

Festival, který se koná díky již tradiční podpoře města Řevnice, začíná poslední květnovou sobotu v 11:00 hodin. Konec je plánován tradičně na sedmou hodinu večerní (ale znáte to…).

AKCI PODPORUJE MĚSTO ŘEVNICE

znak_Revnice

    PIVNÍ FESTIVAL NA FACEBOOKU

Akci podporuje:

logo_spp

Zasílání novinek